biuro architektoniczne maciej wańkowski

Zdjęcie


architekt-szczecin-izba architektów  


Biuro powstało w 1995r. (4555 lat po budowie piramidy Chufu).  BIURO ARCHITEKTONICZNE MACIEJ WAŃKOWSKI tworzą zarówno doświadczeni oraz młodzi projektanci, co zapewnia projektom wysoki poziom warsztatu budowlanego i jednocześnie rozwiązania oparte na współczesnych technologiach oraz "świeżych" i oryginalnych roziązaniach projektowych. W dorobku biura są projekty: banków, hoteli, moteli, pensjonatów, budynków biurowych, szkół i przedszkoli, stacji paliw, myjni samochodowych, elektrowni wiatrowych, hal magazynowych i produkcyjnych, oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody oraz budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. Współpracujemy z wydawnictwami m.in.MURATOR, ARCHON, MTM STYL,Z500, ARCHETON, ARCHIPELAG, STUDIO ATRIUM, M.&L.Lipi??scyPro-Arte, KB Projekt, LK&Projekt, DOMUS, Galeria Domów, HomeKoncept ,DOMtoDOM, zakresie dystrybucji i adaptacji gotowych (powtarzalnych) projektów domów jednorodzinnych z katalogów. Biuro wykonuje także świadectwa charakterystyki energetycznej budynków. Prowadzimy nadzór

domy  energooszczędne, grzewcze płyty fundamentowe

autorski nad realizacją projektów. Zajmujemy się procesem przygotowania inwestycji w zakresie dokumentów i pozwolenia na budowę. Szczególnym dowodem satysfakcji z naszych projektów jest fakt wieloletniej współpracy z takimi Inwestorami jak: EHRLE Polska, PKS Gryfice Sp. z o.o.ETBUD s.c.,DOMREL,  PUK Gryfino,  Gmina Stargard Szczeciński, ZBiLK Szczecin, IREL, PKO BP S.APPUP Poczta Polska. Szczególnie interesują nas rozwiązania architektury energooszczędnej.  


właściciel firmy:

mgr inż. arch. Maciej Wańkowski
uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
w specjalności architektonicznej
nr ew. 43/Sz/98

projektujemy domy energooszczędne

110 m2/temp.pom.21 st.C/ogrzewanie,c.w.u.,kuchnia/energia 400 zł-mc

Korzystanie ze strony wankowski.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W każdej chwili można zablokować wykorzystywanie plików cookies przez swoją przeglądarkę. Żaden projekt zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody BA Maciej Wańkowski. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie projektów w całości lub w części  z naruszeniem prawa tzn. bez zgody BA Maciej Wańkowski jest zabronione pod groźbą kary i możee być ścigane prawnie.
nieruchomości Szczecin